سوالات متداول 

۱-مزیت بازیهای اورجینال چیست؟ درحالیکه با نسخه های کرک شده می توان بازی کرد؟

شما با تهیه ی بازیهای اورجینال علاوه بر رعایت حقوق سازندگان، به امکانات منحصر به فردی دسترسی خواهید داشت که در زیر به آنها اشاره می کنیم:
۱- مهمترین ویژگی بازیهای اورجینال را می توان بخش مولتی پلیر یا همان بخش آنلاین بازی دانست:
در بخش آنلاین شما قادر خواهید بود با دوستان و سایر بازیکنان در سراسر دنیا بصورت تیمی یا در مقابل هم به رقابت بپردازید و از بازی کردن نهایت لذت را ببرید.
۲- بازیهای اورجینال با کمترین باگ اجرا خواهند شد.
۳- بازیهای اورجینال همیشه براحتی و بصورت خودکار آخرین بروزرسانی ها را دریافت می کنند.

۲اکانت هکی چیست؟

اکانت هکی در واقع اکانتی است که تعدادی بازی بصورت کاملا قانونی روی آن فعال شده است . صاحب اصلی اکانت که اطلاعات اکانتش بدست آمده کلیه بازیهای خود را کاملا قانونی برای اکانت خود خریداری نموده است.پس بعد از خرید اکانت هکی ایمیل و پسورد اکانت برای شما ارسال شده و می توانید در پلتفرم مورد نظر لاگین کرده و براحتی از امکانات بازیهای اورجینال موجود در اکانت استفاده نمایید.

۳-مزیت اکانت هکی چیست؟

با توجه به گران بودن سی دی کی بازیهای روز دنیا در حال حاضر بهترین و ارزانترین شیوه برای تجربه بازیهای اورجینال خرید اکانتهای هکی است.شما می توانید با پرداخت مبلغی ناچیز (در حدود یک بیستم قیمت سی دی کی بازی و حتی کمتر) بازیها را تجربه کرده و دیگر مبالغ هنگفتی برای خرید سی دی کی بازیها نپردازید.همچنین در این اکانتها امکان وجود چندین بازی دیگر نیز هست بعنوان مثال چنانچه شما اکانت بازی BATTLEFIELD V را خریداری نمایید ممکن است در اکانت خریداری شده بازیهای دیگری نظیر FIFA 19 ,BATTLEFIED 1 و… نیز وجود داشته باشد.

۳-معایب اکانت هکی چیست؟

بزرگترین ایراد اینگونه اکانتها بک خوردن آنها می باشد به این معنی که صاحب اصلی اکانت متوجه حضور شخص در اکانت خود می شود و اقدام به تغییر دادن پسورد اکانت خود می کند در نتیجه آن اکانت دیگر قابل استفاده نمی باشد،اما این ایراد با توجه به قیمت بسیار پایین اینگونه اکانتها کاملا قابل توجیه و چشم پوشی می باشد.
علاوه بر این برای حل این مشکل فروشگاه جی ام کی برای اکانتهای فروشگاه گارانتی تعیین نموده تا در صورت بک خوردن ،اکانت جدیدی به مشتری تحویل داده شود.
ذکر این نکته ضروری است که بسیاری از اکانتها خصوصا اکانت بازیهایی قدیمی تر ممکن است کاملا متروکه باشند یعنی صاحب اصلی اکانت مدتها وارد اکانت خود نشده باشد در نتیجه امکان بک خوردن این اکانتها بسیار پایین است.

۴-سی دی کی اورجینال چیست؟

سی دی کی اورجینال کد دیجیتالی است که شما استفاده از آن می‌توانید با وارد کردن آن در حساب شخصی Steam-Origin-Uplay و… یک بازی را بدون هیچ محدودیتی انجام دهید. به بیان دیگر سی دی کی اورجینال یک بازی در واقع نسخه اورجینال آن بازی را در اختیارتان قرار می‌دهد که هیچ محدودیتی را به همراه نخواهد داشت. برای مثال تمام آپدیت های بازی به صورت دائم برای خریداران سی دی کی اورجینال یک بازی قابل دریافت می‌شوند و دارندگان CD Key اورجینال بازی ها می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از تمام ویژگی های بازی از جمله بازی کردن به صورت آنلاین استفاده کنند.

۵-مزایای سی دی کی چیست؟

الف)فعال سازی آسان به این صورت که اگر یک محصول به صورت سی دی کی را سفارش دهید طبق زمان قید شده در صفحه محصول لایسنس محصول به ایمیل شما ارسال می شود که می توانید براحتی آنرا فعال کنید .
ب) نیاز به در اختیار گذاشتن اطلاعات اکانت خود به دیگران برای فعالسازی نیست.

۶-معایب سی دی کی چیست؟

الف)بزرگترین ایراد قیمت بالای سی دی کی های اورجینال است.
ب) مشکل یک بار مصرف بودن . به این معنا که اگر ما به شما سی دی کی ارسال کنیم و سی دی کی دچار مشکلی باشد . به دلیل یک بار مصرف بودن سی دی کی نه خریدار می تواند بگوید که مشکل از ما بوده نه ما می توانیم و نه هر دو می توانند بگویند از کمپانی سازنده است.

۷-سی دی کی اشتراکی چیست؟

سی دی کی اشتراکی بازی منجر می‌شود تا گیمرها دیگر ملزم به صبر کردن برای عرضه نسخه کرکی بازیها نباشند. با این حال افرادی که CD Key اشتراکی بازی را خریداری کنند نمی‌توانند آن را به صورت آنلاین بازی کنند و از قابلیت های اصلی بازی بهره‌مند شوند.در فروشگاه جی ام کی فعلا اینگونه سی دی کی ها عرضه
نمی شوند.

۸-استیم گیفت چیست؟

استیم گیفت در واقع همان بازی قانونی و اورجینال می باشد اما چون روش خرید بازی متفاوت با سی دی کی گلوبال می باشد در نتیجه قیمت بازی به شدت کم تر از خرید سی دی کی گلوبال تمام می شود.در این روش بازی مستقیما روی اکانت شما فعال می شود .توجه کنید در استیم گیفت بازی کاملا قانونی و اورجینال می باشد و هیچ تفاوت یا محدودیتی نسبت به سی دی کی اورجینال ندارد.

۹-مزایا استیم گیفت چیست؟

قیمت پایین و مناسب ( تا ۸۰٪ ارزان تر از سی دی کی به دلیل استفاده از روش خرید متفاوت )

۱۰-معایب استیم گیفت چیست؟

الف)با فعال شدن یک بازی توسط ما در اکانت شما ریجن اکانت شما تغییر می کند (هیچ تاثیری در کار شما ندارد و هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و هر دو هفته قابل تغییر است)
ب) ارسال اطلاعات اکانت برای فروشنده برای فعال سازی که در مورد وبسایت ما جای کوچکترین نگرانی نیست چرا که سایت جی ام کی کاملا قابل اعتماد و امین مشتریان خود می باشد.

۱۱-چرا در استیم گیفت ایمیل و پسورد اکانت استیم را می گیرید؟

بدلیل اینکه باید ریجن اکانت به کشوری دیگر تغییر کند بعلاوه گیفت ارسالی باید دریافت و فعال شود لذا این مراحل را تیم قابل اعتماد و کاربلد پشتیبانی سایت جی ام کی رایگان برای شما انجام می دهند.برای احتیاط می توانید بعد از فعالسازی پسورد اکانت خود را براحتی عوض کنید.

۱۲-دیتای بازی چیست؟

دانلود دیتا بازی برای اجرای کامل و بدون نقص آن ضروری است.در واقع اکانت یا سی دی کی نقش یک لایسنس را دارد و برای بازی کردن تنها خرید لایسنس یک بازی کافی نیست بلکه برای اجرای بازی حتما باید دیتای بازی دانلود و نصب شود.اینکار هیچ هزینه ای ندارد و هزینه آن فقط مربوط  به حجم اینترنت شما می باشد.

۱۳-اگر سی دی کی اورجینال بگیریم  می شود با همان دیتای نسخه کرکی که از قبل داریم آنلاین بازی کنیم و از آپدیت ها استفاده کنیم؟

خیر دیتای اورجینال را باید دانلود کنید . اما در بعضی پلتفرم ها و نسخه های کرکی این امکان وجود دارد.

۱۴-راه های ارتباطی با سایت شما چیست؟

پشتیبانی آنلاین سایت,پشتیبانی از طریق تلگرام و برقراری تماس با شماره های مندرج در سایت.

این صفحه در صورت لزوم با سوالات و پاسخهای بیشتر بروز می شود…